Kategoriler

HAKKIMIZDA

 

yasinkitabi.com , Türkiye'nin ilk online yasin kitabı mağazası olarak  2014 yılında kurulmuştur.yasinkitabi.com kurulduğu günden bugüne 100.000'den fazla yasin kitapları'nı ve Mevlüt,Hediyelikleri ni  Müşterileri ile  buluşturmuştur.

 

Misyonumuz...
yasinkitabi.com , internet üzerinden yapılan yasin kitabı,ve çeşitli mevlüt hediyelikleri,toptan yasin kitapları ve kur'anı kerimler,islamii hediyelik satışına yön vermeyi ve sektöre ivme kazandırmayı kendine misyon edinmiştir.

 

Vizyonumuz...
yasinkitabi.com , şartlar ne kadar değişirse değişsin yasin kitapları veya mevlüt için hediyelikler le /ilgisiz başka ürünler satmadan sadece "yasin kitapları",Mevlüt hediyelikleri satmayı kendine vizyon edinmiştir.

 

yasinkitabi.com, İstanbul Topkapıda bulunan fiziki mağazası merve yayınları nde yüzlerce çeşit yasin kitabı ve mevlüt hediyelikleri Stoğunda bulunmaktadır.Böylelikle sitemiz merve yayınları'nin güçlü stok yapısına kolayca erişebilmekte ve çok daha hızlı hizmet verebilmektedir.

 

   

Mevlüt,Cemiyet ve Toplantılar İçin özel Hediyelik Ürünler ve Kişiye Özel Yasin Kitapları Hazırlayan türkiye'nin ilk Online Yasin Kitabı satış Mağazası,

www.yasinkitabi.com